0532 704 46 76 ezgi@ezgitufaneremre.com

Dt. Ezgi TUFAN EREMRE

ezgi-tufan-eremre-kimdir

Kliniğimiz

Dt. Ezgi TUFAN EREMRE Kimdir?

Koruyucu Ağız Diş Sağlığı Eğitmeni olan dişhekimi Ezgi TUFAN EREMRE, 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesinden mezun oldu.

Toplum Ağız Diş Sağlığı Eğitimi Komisyonu (TDB) üyesi olan Ezgi TUFAN EREMRE bu alanda çalışmalar gerçekleştirdi. Buna bağlı olarak İstanbul Üniversitesi işbirliği ile ilkokul çocuklarının eğitimi ve sağlık takibinde aktif olarak sahada görev aldı.

Sağlıklı dişler ve estetik gülüşler felsefesiyle hastalarına hizmet veren Ezgi TUFAN EREMRE, sadece sağlıklı dişler değil sağlıklı olduğu kadar estetik açıdan da dişlerin düzgün olmasının çok önemli olduğunu vurguluyor. Bunun en önemli nedenlerinden birinin yüzümüzde ilk bakılan yerin dudak ve dişler olduğunu belirten Diş hekimi Ezgi TUFAN EREMRE, “Konuşurken dudaklarımız hareket ettiğinden karşıdaki kişinin siz de ilk dikkat ettiği alanın dişler olduğunu söylemekte. Bu anlamda en uygun diş estetiğinin kişinin yüz yapısıyla örtüşen ve doğal güzellikte bütünleşen dişler” olduğunun altını çiziyor.

Diş hekimi Ezgi TUFAN EREMRE bu temel konsept üzerine hastalarına 360 derece hizmet veriyor.

Estetik diş hekimliği, implant ve botoks üzerine gelişen teknolojileri takip eden, bu konularda seminer ve eğitimlere katılan Ezgi TUFAN EREMRE, kliniğinde uzman hekimlerle birlikte hastalarına sağlıklı dişler ve estetik gülüşler katmaya devam ediyor.

Back to Top